Huwa San - Strona główna Huwa-San ekologiczna dezynfekcja

Masz pytania? Prosimy o kontakt:
+48 34 363 16 98

drukuj favicon

www.huwasan.pl  /   Kontakt

Kontakt

DESIO Barbara Bill
ul. Ludowa 36, 42-215 Częstochowa
tel./fax: +48 34 363 16 98


Dział sprzedaży - ZAMÓWIENIA
Izabela Budkowska
tel.: 695 197 323
e-mail: handel@huwasan.pl


Marketing
Emilia Biegańska
tel.: 695 197 323
e-mail: bieganska@huwasan.pl


Konsultanci:

Barbara Bill
tel.: 605 239 352
e-mail: bbill@huwasan.pl

Renata Wojtal
tel.: 695 197 321
e-mail: wojtal@huwasan.pl


DZIAŁ ROLNICTWO:

Krajowy koordynator doradztwa
Zbigniew Marek
tel.: 785 888 892
e-mail: marek@huwasan.pl

Konsultant ds. upraw woj. lubelskie, świętokrzyskie
Ewelina Borkowska
tel.: 661 944 788
e-mail: borkowska@huwasan.pl

Konsultant ds. upraw woj. łódzkie
Marek Kołodziejski
tel.: 885 885 220
e-mail: kolodziejski@huwasan.pl


Konsultant ds. Uprawy truskawek
Henryk Wurszt
tel.: 602 275 478
e-mail: wurszt@huwasan.pl

SPRZEDAŻ - POLSKA POŁUDNIOWA:
Adrianna Górska
tel.: 605 475 888
e-mail: gorska@huwasan.pl


DZIAŁ WETERYNARIA:

Konsultant ds. weterynarii
Ireneusz Jędrzejczyk
tel.: 600 267 267
e-mail: jedrzejczyk@huwasan.pl

kierownik regionu woj. łódzkie
Monika Gomula
tel.: 785 889 887
e-mail: gomula@huwasan.pl


Mapa dojazdowa

Formularz kontaktowy / zamówienia online









* - pole wymagane