Huwa San - Strona główna Huwa-San ekologiczna dezynfekcja

Masz pytania? Prosimy o kontakt:
+48 34 363 16 98

drukuj favicon

www.huwasan.pl  /   Praca

Praca

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze:

1. Regionalny kierownik handlowy działu AGRO w województwach:
- mazowieckim
- kujawsko - pomorskim
- pomorskim
- wielkopolskim

- dolnośląskim
- małopolskim

2.  Regionalny kierownik handlowy działu HODOWLA - WETERYNARIA w województwach:
- łódzkim

Zadania
- aktywne pozyskiwanie klientów i promowanie preparatu
- utrzymywanie kontaktów handlowych z istniejącymi klientami
- prowadzenie doradztwa i szkoleń dla klientów
- reprezentowanie firmy w targach branżowych
- zarządzanie podległym zespołem handlowców terenowych

Wymagania:
- znajomość branży, staż pracy w tej branży min. 2 lata
- wykształcenie kierunkowe wyższe
- umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- zdolności handlowe, doświadczenie handlowe w pracy z klientem
- umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji z klientem
- gotowość do częstych wyjazdów służbowych
- samodzielność oraz umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy własnej i zespołu
- zorientowanie na osiąganie celów
- prawo jazdy kat B
- znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
- działanie w zakresie własnej firmy mile widziana

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie, odpowiednią atmosferę i dobre warunki pracy,  atrakcyjny,  motywacyjny system wynagradzania, wysokie prowizje w zależności od wyników   sprzedaży

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mail: wojtal@huwasan.pl

Proszę o załączenie CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Firmę DESIO z siedzibą w Częstochowie."

3. Doradca Klienta – przedstawiciel handlowy.
Region: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko - pomorskie.

Zadania:

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- budowanie sieci sprzedaży
- prowadzenie doradztwa i szkoleń dla klienta
- praca w systemie Home Office

Wymagania:

- konieczna znajomość branży w zakresie uprawy roślin,
- wykształcenie rolnicze mile widziane,
- zdolności handlowe,
- gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
- doświadczenie handlowe w pracy z klientem,
- umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji z klientem,
- samodzielność oraz umiejętność efektywnego planowania i organizacja pracy,
- zorientowanie na osiąganie celów,
- prawo jazdy kat.B,
- własny samochód,
- działanie w zakresie własnej firmy mile widziane.

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie, odpowiednią atmosferę i dobre warunki pracy, atrakcyjny, motywacyjny system wynagradzania, wysokie prowizje uzależnione od wyników sprzedaży.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: wojtal@huwasan.pl

Prosimy o załączenie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych tj. DZ.U. z 2002r. nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę Desio z siedzibą w Częstochowie.”